telefón:+421 911 179 985
web: www.robel.sk
email: 360@robel.sk
jednotka: 1A
poschodie: prízemie
otváracie hodiny:
pondelok – nedeľa: 9:00 – 21:00

Viac ako 25 rokov prinášame DOKONALOSŤ

 

Sme slovenská rodinná firma z tradičného obuvníckeho mesta Partizánske. Našim zákazníkom už viac než 25 rokov ponúkame krásnu, zdravú a štýlovú obuv, či módne doplnky. V našich predajniach ROBEL ako aj na našom e-shope www.robel.sk nájdete štýl, kvalitu, komfort a funkčnosť v tom správnom pomere a jedinečných prevedeniach.

Naše zdravie začína v nohách. Topánky sú nielen o kráse, ale zároveň dotvárajú našu identitu. V ROBEL shoes & accessories zdôrazňujeme práve dôležitosť správneho výberu topánky. Preto je náš sortiment zameraný na kvalitnú zdravú obuv, ktorá je okrem iného aj štýlová. Topánka je jednoducho základom zdravej nohy a tomu prispôsobujeme aj našu profesionálnu obsluhu a poradenstvo pri predaji.

Sledujeme súčasné trendy a starostlivo vyberáme z tisícov rôznych modelov dámskej a pánskej obuvi od renomovaných výrobcov, tak aby boli splnené požiadavky našich zákazníkov. Spolupracujeme s tými najlepšími značkami, aby naši zákazníci mali vždy možnosť kúpiť si módny hit či nadčasovú klasiku, ktorá s nimi zvládne náročnosť bežných dní. Vhodnou obuvou totiž dokážeme docieliť zázraky – podčiarknuť svoj celkový vzhľad, osobnosť.

Nerobíme, čomu neveríme, nepredávame, čo nemáme odskúšané, robíme veci, ktoré dávajú zmysel. Motivuje nás spokojný zákazník a sme šťastní, keď to celé funguje.

Našim mottom je naše poslanie – „Dokonalosť k Tvojim nohám”.

Web a sociální sítě:

https://www.robel.sk/

https://www.facebook.com/robelshoes

https://www.instagram.com/robelshoes/