máj, 2018

03májcelý deňSchwarzkopf Elite Model Look SR 2018

detaily podujatia

 Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže  Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018

 Castingy sa budú konať v dňoch od 3. do 12. mája v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami. Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR Saša Jány k projektu hovorí: ’Mám veľkú radosť, že finalistky a finalisti posledných ročníkov Schwarzkopf Elite Model Look sú tak úspešní na poli profesionálneho modelingu. Je príjemné vidieť, že je za nami viac než štvr»storočie budovania vynikajúcich kariér a že Elite Model Look je kontinuálne najúspešnejšou modelingovou súťažou aj v Českej a Slovenskej republike“.

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcom agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EVA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, produkty Swissdent a Tweezerman od Profimed a dekoratívnej kozmetiky ARTDECO. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť.

Novinkou je, že počas tohtoročných castingov prebehne tiež súťaž o profesionálne fotografie od agentúry Elite a produkty Rowenta v hodnote 700€, viac na rowenta.cz/elite.

Vo väčšine miest predvedú modelky agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb na vlasy pre rok 2018 – Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvečnil známy fotograf Armin Morbach. Všetci záujemcovia, aj z radov sprievodu či divákov, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zadarmo analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Do 14 dní od skončenia castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do semifinále, ktoré sa bude konať v júni v Bratislave. Vybrané slečny a mladí muži sa v auguste zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v španielskej sále Pražského hradu. Ví»azka a ví»az národného finále odcestujú na 35. ročník svetového finále Elite Model Look.

viac

čas

celý deň (štvrtok)

X